אודות מילר

אנחנו קיימים משנת 2004. עד לאחרונה, מוצרי השיער שלנו היו רק במספרות ואצל מעצבי השיער המובילים בארץ. אבל בעקבות הביקוש הגבוה הדרישות הרבות שקיבלנו מכם, הלקוחות היקרות שלנו, החלטנו להביא את המוצרים ישירות אליכם.

המוטו שלנו

לכל אחת מגיע להיראות הכי טוב שהיא יכולה

השיער הוא חלק חשוב מהמראה שלנו. כל אחת רוצה שהשיער שלה יראה הכי טוב שהוא יכול. הבעיה היא שבארץ שלנו ישנם דברים שפוגעים באפשרות הזו. אם זה האקלים הים-תיכוני ההפכפך, או המים הקשים ומלאי האבנית. 

לכן, החלטנו לייצר רק מוצרי שיער שמגנים על השיערה ומשקמים את אותם נזקים שנגרמים ע"י האקלים והמים, כשהמטרה היא למצוא את המרכיבים המדוייקים והנכונים עבור הלקוחות הישראליות שלנו. 

יום שיער רע הוא עניין של בחירה

כשמוצרי השיער שאת משתמשת בהם נוצרו במיוחד עבורך, ועם שגרת טיפוח נכונה ומדוייקת, השיער שלך יכול להיראות במיטבו כל הזמן. לכן, מלבד השקעה בחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר על מנת לייצר תכשירי שיער שיהיו נכונים ביותר בשבילך, אנחנו גם חוקרים עבורך מהן הדרכים הנכונות והחשובות על מנת לדאוג שהשיער שלך ישאר בריא, מלא ברק, ורענן כל הזמן.

את המסקנות ואת השיטות תוכלי לקרוא בדף הבלוגים שלנו שמתעדכן כל הזמן. 

מה אומרים עלינו המעצבים המובחרים

מהנסיון שלי מוצרים מעולים ואיכותיים ביותר, מעניקים ללקוחה תוצאה מדהימה ומיידית לנזקי האקלים והטיפולים הכימיים, השיער נראה ומרגיש טוב כבר בשימוש הראשון. מומלץ ביותר
ג'ייק דן
מעצב שיער
השמפו של חברת מילר פשוט מצויין, הלקוחות שלי ממש נהנות ממנו. שני סוגי השמפו שמתאימים לסוגי שיער שונה. כנל גם המסכות. לדעתי השמפו הירוק נותן הרגשה של רוך, מלא ברק. שנים שאני עובד עם מילר והלקוחות ממש מרוצות. כמו כן האריזה מאוד מרשימה
שי חיים
מעצב שיער
מוצרי מילר הם מהטובים ביותר בשוק. אם זה השמפואים לכל סוגי השיער והמסיכות הנדירות, הגלייז האליפות, קרם הלחות עם המרקם המושלם, שמן הקוקוס שהוא מוצר דגל אצלי, והאמפולות שנותנות מענה לכל לקוחה שרוצה טיפול ייחודי בשיערה
שי חזות
מעצב שיער
המוצרים של מילר נותנים תמורה מדהימה במחיר מצוין. המוצרים מחזירים את הברק לשיער. קרם הלחות שלהם מעולה, המסיכה שלהם מפנקת, והשמפו הירוק שלהם מחייה שיער יבש.
יוסי סאן
מעצב שיער